Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
ParaNormanRated ★ 2.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5