Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 0.5
49 DaysRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
MaskRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0