Movies
Ratings
224
Memories of MurderRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0