Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Love, AgainRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5