Series
Ratings
146
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.5
A Herbivorous Dragon of 5,000 Years Gets Unfairly VillainizedRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 4.5
Ssss.DynazenonRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Super CubRated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 4.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Zombie Land SagaRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0