Titles you rated
MomRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 2.5
Rosy LoversRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0