Titles you rated
HarmonyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5