Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0