Titles you rated
SaltRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0