Series
Ratings
15
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0