Series
Ratings
125
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
PlayersRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
GANTZRated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
RaceRated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0