Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MaskRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0