Series
Ratings
29
Awkward.Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Awkward.Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 2.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5