Movies
Ratings
52
The PriestsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0