Titles you rated
 Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0 Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 4.0 Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
 KarmaRated ★ 3.0 KarmaRated ★ 3.0
 Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.0 Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.0
 Culinary Class WarsRated ★ 3.5 Culinary Class WarsRated ★ 3.5
 Natsuyuki RendezvousRated ★ 4.5 Natsuyuki RendezvousRated ★ 4.5
 The KillingRated ★ 5.0 The KillingRated ★ 5.0
 Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
 Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
 Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
 Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
 Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
 Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
- シンドラ 集合住宅の恐怖Rated ★ 2.5
 The 8 ShowRated ★ 2.0 The 8 ShowRated ★ 2.0
 Parasyte: The GreyRated ★ 3.5 Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
 Reflection of YouRated ★ 4.5 Reflection of YouRated ★ 4.5
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 The ActRated ★ 3.0 The ActRated ★ 3.0
- MonsterRated ★ 5.0