Series
Ratings
101
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 5.0
Spring Turns to SpringRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
CitrusRated ★ 4.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0