Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.0