Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Mind, ExplainedRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0