Movies
Ratings
53
Finding NemoRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
CloserRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0