Movies
Ratings
179
LoganRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5