Movies
Ratings
126
Porco RossoRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 1.5
MiseryRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 3.5
Little Shop of HorrorsRated ★ 3.5