Titles you rated
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0