Movies
Ratings
405
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
ElectionRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
PearlRated ★ 3.0
In BrugesRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
ToysRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
As Above, So BelowRated ★ 2.0
The OutfitRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5