Series
Ratings
37
The TyrantRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 3.5
Black ButterfliesRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.0
My NameRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0