Series
Ratings
113
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5