Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.0
My Husband Won't FitRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0