Movies
Ratings
423
The Drug KingRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
MaraudersRated ★ 1.0
VenomRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0
Death WishRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5