Series
Ratings
17
The GuestRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5