Series
Ratings
218
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 4.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0