Titles you rated
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5