Movies
Ratings
447
ElementalRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Sam Smith: Live in LondonRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5