Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5