Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0