Movies
Ratings
749
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Caught StealingRated ★ 3.0
All of Us StrangersRated ★ 2.5
Oslo, August 31stRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The OutrunRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 1.0
Up in the AirRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 1.0
ChallengersRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5