Titles you rated
Basic InstinctRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0