Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HostilesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HavocRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0