Movies
Ratings
517
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0