Titles you rated
Family TiesRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5- The Wandering MoonRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5- Witness for the ProsecutionRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.0- HallanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HimRated ★ 2.5
L'ArgentRated ★ 4.0
PickpocketRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0
Wings of DesireRated ★ 2.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
El SurRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5