Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0