Movies
Ratings
112
Swing KidsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 2.0
CloserRated ★ 4.0