Movies
Ratings
371
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Dead Donkeys Fear No HyenasRated ★ 3.5
The Workers CupRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Salt of the EarthRated ★ 4.5
Mr. TurnerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5