Titles you rated
Juvenile OffenderRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 1.5
Sector 7Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0