Movies
Ratings
15
ParasiteRated ★ 5.0
Hanalei BayRated ★ 0.5
Happy EndRated ★ 0.5
The Big BlueRated ★ 5.0- Tie Xi Qu: West Of The Tracks - Part 1: RustRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0