Series
Ratings
60- JeongnyeonRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- 어른 김장하Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0