Series
Ratings
44
The Good DetectiveRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0