Movies
Ratings
100- Les MisérablesRated ★ 1.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.5
The FivesRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 4.0