Titles you rated
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Bad GuysRated ★ 4.5 Bad GuysRated ★ 4.5
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
 Money's WarfareRated ★ 4.0 Money's WarfareRated ★ 4.0
 The Slave HuntersRated ★ 3.5 The Slave HuntersRated ★ 3.5
 The LegendRated ★ 3.5 The LegendRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
 Rustic PeriodRated ★ 4.0 Rustic PeriodRated ★ 4.0
 JumongRated ★ 4.5 JumongRated ★ 4.5
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
 Jewel in the PalaceRated ★ 4.5 Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
 Master of StudyRated ★ 3.0 Master of StudyRated ★ 3.0
 Coffee PrinceRated ★ 4.0 Coffee PrinceRated ★ 4.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.0 Boys Over FlowersRated ★ 3.0
 High KickRated ★ 4.5 High KickRated ★ 4.5
 My Love From Another StarRated ★ 4.5 My Love From Another StarRated ★ 4.5