Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5