Movies
Ratings
441
Past LivesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5