Titles you rated
The SopranosRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. ScorseseRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Scavengers ReignRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Light & Magic Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5